Jerzy Gronek
Specjalista
Medycyny Naturalnej
STRONA GŁÓWNA
O MNIE
TEORIA LECZENIA
UZDROWIENIA

Drodzy Państwo! Na tej stronie znajdziecie tylko niektóre wypowiedzi osób, którym pomogłem. Znakomita większość z nich została udokumentowana badaniami lekarskimi. Nie są to wszystkie wypowiedzi moich Pacjentów, jakie posiadam, nie wszyscy też zgodzili się opisywać stan z przed zabiegów, ponieważ jak najszybciej chcieli zapomnieć o swoich chorobach i cierpieniu.
Proszę Państwa - nie warto sugerować się podaną ilością zabiegów, ponieważ nawet jeśli jest to ten sam przypadek choroby (dolegliwości), niejednokrotnie dana osoba potrzebuje większej lub mniejszej ilości zabiegów. Jest to związane z odbiorem energetycznym danej osoby. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w książkach Barbary Brennan "Dłonie pełne światła" i "Światło życia".
Wszystkie dokumenty i relacje chorych są udostępnione do wglądu w moim gabinecie.

Wycofywanie choroby Parkinsona - początkowa faza terapii.
Zrównoważenie biopola oraz ośrodków energetycznych, a co za tym idzie, ciała fizycznego zajęło 17 zabiegów.
Usunięcie za pomocą bioterapii następstw przewlekłego wysiękowego zapalenia ucha środkowego.
Wyleczenie zapalenia nerwu kulszowego, dyskopatii oraz bóli kręgosłupa.
O leczeniu chorób za pomocą bioenergii.
Usunięcie bólów i niedowładów po udarze mózgu.
Agnieszka z Gorzowa Wlkp.
Zgłosiła się do mnie z bólami wątroby, podbrzusza i barku. W trakcie badania okazało się, że na jajniku znajduje się 3,5cm wielkości torbiel, co potwierdziło badanie USG!
Już po 4 zabiegach torbiel całkiem zniknęła, tak jak i inne towarzyszące jej bóle!
zobacz list | badania
Sylwia
Pacjentka cierpiała na przewlekłe bóle głowy, bóle w klatce piersiowej, bóle lewej strony brzucha, a także ból kolan, nerek i pleców.
Po terapii, która objęła 5 zabiegów, wszystkie dolegliwości minęły bezpowrotnie, Sylwia czuła się znacznie lepiej, także psychicznie - wróciła chęc do życia!
Maria
Swoimi dolegliwościami mogłaby obdzielić kilkanaście osób: bóle głowy, zatok, kręgów szyjnych, alergia. Z czasem: wrzód na dwunastnicy, guzek pr. płata tarczycy, nadciśnienie, arytmia, żylaki, zniekształcone stawy kończyn, torbiele piersi i prawej nerki, guzek na ramieniu, bezsenność. Terapia objęła 12 zabiegów, widoczna poprawa już po 3 zabiegu.
Zmiany po zabiegach: zniknięcie guzka z ramienia, zmniejszenie alergii, spokojny sen, brak bólu głowy, gardła, zatok, przemęczenia, odstawienie leków nasercowych i inne...
badania przed | zmiany
Kazimiera
Trafiła do mnie z chorobą Parkinsona. Poza tym przebyte choroby: zapalenie mięśnia sercowego, choroba płuc, nadciśnienie, przeszczep soczewki obu oczu, operacja guza tarczycy, woreczka żółciowego, udar mózgu. Nie mogła samodzielnie chodzić, pisać, potrzebowała pomocy drugiej osoby do wykonywania codziennych czynności.
Po terapii samodzielnie chodzi bez pomocy, nie drżą jej ręce. "Jestem bardzo szczęśliwa! Brałam 90mg morfiny na uśmierzenie bólu, teraz już jej nie potrzebuję!"
przed zabiegami
Ula
Zgłosiła się do mnie z czterema guzkami w obu piersiach. Poza tym dokuczały jej bóle głowy i dolegliwości żołądkowe.
Po zabiegach guzki "zniknęły" tak jak pozostałe dolegliwości.
przed zabiegami
Anna
Od 7 lat chorowała na raka, przeszła operację płuca i usunięcia krtani. Trafiła do mnie, kiedy wykryto u niej przerzuty do drugiego płuca i nadnerczy.
Po zabiegach - brak ognisk przerzutowych!
przed zabiegami
Halina
Oprócz takich dolegliwości jak nerwica czy silne bóle kręgosłupa, mammografia wykryła u Pacjentki zmiany (torbiele?) w prawej piersi.
Po 4 zabiegach ognisko zmniejszyło się z 15mm do średnicy zaledwie 1,8mm! Po nastepnych 3 zabiegach jeszcze nie wykonano mammografii.
przed zabiegami
Józef
Zgłosił się do mnie z rozpoznanym guzem wątroby wielkości 58,2mm x 41,8 mm. Ponadto: częściowa amnezja, zaburzenia mowy, powiększone prawe nadnercze, opuchlizna nóg.
Po 7 zabiegach USG wykazało zmniejszenie się guza oraz zanik poprzednich dolegliwości.
przed zabiegami
Hania
Miała obustronny niedosłuch spowodowany wysiękowym zapaleniem ucha środk. Szept słyszalny z 3m, zamiast z 6m.
Po 4 zabiegach słyszała szept z 6 m. Po pierwszym zabiegu zaobserwowano nawet nadwrażliwość na dźwięki, dziewczynka musiała przyzwyczaić się do odbioru nowego rodzaju bodźców słuchowych :)
przed zabiegami | w trakcie terapii
Kobieta w średnim wieku
Badanie USG wykazało dwukrotnie powiększony prawy jajnik nadający się do usunięcia.
Po 4 zabiegach ponowne badanie USG nie wykazało żadnych zmian (!), a lekarz zalecił kontrolne badanie dopiero po 6 miesiącach!
zobacz...
Ada z rodzicami
U mojego taty badanie kolonoskopowe wykazało guza odbytnicy, moja mama uskarżała się na wysokie ciśnienie, podwyższony poziom trójglicerydów i bóle w nodze. Ja natomiast po fatalnym upadku na nartach nie mogłam zginać nogi, a potem...
zobacz: strona 1 | strona 2 | strona 3
Marian
Przed zabiegami uskarżał się na bóle: głowy, serca, wątroby, barków, kręgosłupa, stawów biodrowych i kolan.
Po zabiegach stwierdzono znaczną poprawę: "Nic mi nie dokucza!"
przed zabiegami | po terapii
Cezary
W 1974r. wszczepiona została endoproteza lewego kolana, potem nadciśnienie, w 2002r. dwie operacje kręgosłupa, po czym nastąpił niedowład lewej stopy, 2004r. - niewydolność oskrzeli.
Po zabiegach znaczna poprawa stanu zdrowia, zmniejszył się ból stopy i obrzęk oskrzeli.
zobacz...
Bożena
Zgłosiła się z powodu mięśniaków w macicy, dokuczały jej także: anemia, bóle głowy, lewego oka i w ogóle lewej części głowy, mrowienie i częściowy brak czucia w prawej stopie.
Po zabiegach wszystkie dolegliwości ustąpiły, mięśniaki są w trakcie leczenia.
zobacz...
Edyta
Cierpiała na potwornie bolesne miesiączki, które unieruchamiały ją w domu... Ponadto kolejnym problemem była arytmia serca i często powiększone węzły chłonne.
Po zabiegach bóle zmniejszyły się znacznie, czasem nawet nie są w ogóle odczuwalne, ponadto ustąpienie innych dolegliwości.
zobacz...
Lidia
Bardzo podupadła na zdrowiu, zgłosiła się z kołataniem serca, zakrzepowym zapaleniem żył i kolką nerkową (po przebytym zapaleniu miedniczek nerkowych, piasku w nerkach, białku w moczu i licznych bakteriach).
Po zabiegach nastąpiła znaczna poprawa, zresztą sami zobaczcie:
strona 1 | strona 2
Danuta
Bardzo cierpiała na chroniczne bóle migrenowe, których nie można było się pozbyć za pomocą jakichkolwiek środków farmakologicznych. Ponadto nie słyszy na lewe ucho, a także od jakiegoś czasu na suchy kaszel.
Po 3 zabiegach poczułam znaczną poprawę, a po 6 wszystkie dolegliwości całkowicie ustąpiły. Po siódmej wizycie zaczęłam odbierać lekkie dźwięki z lewego ucha!
strona 1 | strona 2
Greta
Głównym problemem, z jakim zgłosiła się do mnie były uporczywe bóle głowy, z którymi nie mogła dać sobie rady. Ponadto podczas pierwszego zabiegu potwierdziły się takie dolegliwości jak: bóle kręgosłupa, sztywność stawów, bóle kolan i mięśni, nadciśnienie i tarczyca.
Po zabiegach wszystko ustąpiło i wróciło do normy. "Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę funkcjonować, jak zdrowy człowiek..."
zobacz...
Natalka
9-letnia dziewczynka od urodzenia chora na alergię pokarmowo-wziewną, astmę oskrzelową, a od 2 lat stwierdzoną skazę krwotoczną. Gdy trafiła do mnie, była od 8 dni chora, miała kaszel ze skłonnościa do duszności, spała na siedząco, mimo tego całą noc się dusi. Nie ma poprawy po przyjmowaniu leków.
Po 1 zabiegu dziecko przespało 6 godzin tylko z lekkim pokasływaniem. Z każdą kolejną wizytą dziewczynka czuje się lepiej. Z czasem bawi się, jest wesoła, zaczyna rozrabiać, chętnie odrabia lekcje! Po terapii wszystko ustąpiło!
zobacz wypowiedź mamy Natalki
Kamila
Pacjentka trafiła do mnie z zaburzeniami na tle nerwicowym. Przeszła częściowe niedokrwienie mózgu, cierpi na nadciśnienie, miażdżycę i zwyrodnienie kręgosłupa, kamicę pęcherzyka żółciowego i osteoporozę. Jakby tego było mało, w 2000r. przeszła ponowny udar mózgu. Cierpi także na bóle lewej części głowy, ramion, kolan, obrzęk kostek, bóle żołądka i jelit, a także zanik mięśnia w lewej nodze i zawroty głowy.
Już po 1 zabiegu ustąpił ból kręgosłupa i głowy, obrzęki nóg, dzięki czemu pacjentka może samodzielnie chodzić. Po kolejnych zabiegach usłyszałem: "Jestem bardzo szczęśliwa, bo dochodzę do zdrowia!"
zobacz...
Maria
Przez długie lata cierpiała na alergię, potem astmę. Skutkiem brania sterydów był przyrost wagi, złe samopoczucie i nerwowość.
Po terapii wszystkie dolegliwości ustąpiły, już trzy miesiące Pacjentka nie bierze sterydów.
zobacz...
Agnieszka
Przyjechała do mnie z objawami SM - odrętwienie prawej strony ciała, oczopląs i zawroty głowy. Podczas 1 zabiegu czuła ustępujące odrętwienie. Po kolejnych stopniowo wszystkie dolegliwości ustępowały.
zobacz...
Łukasz
Chorował na depresję. Rokowania lekarzy nie były najlepsze, a leczenie lekami psychotropowymi nie przynosiło efektów. Według lekarzy miał trzy wyjścia: przyjmować leki przez 2 lata, 10 lat albo do końca życia... Na to nie można było się zgodzić, szukali więc pomocy gdzie indziej - trafili do mnie.
Już po 3 zabiegach widać było poprawę, a po kolejnych trzech chłopak powrócił do normalnego życia!
przed | po zabiegach
Maria I.
Miała bardzo dużo różnych dolegliwości, np: wrzody żołądka, niewydolność wątroby i krążenia, reumatyzm, brak czucia w palcach prawej stopy, zapalenie stawów, zawroty głowy, bezsenność.
Po terapii wszystkie dolegliwości ustąpiły: m.in. wróciło czucie w palcach, brak zawrotów głowy, praca żołądka i wątroby wróciła do normy, ustąpił ból krzyża i pleców. Krótko mówiąc Pacjentka jest zdrowym, pełnym życia człowiekiem!
zobacz...
Irena
Najpoważniejszymi jej dolegliwościami sprzed zabiegów były mięśniaki macicy i zapalenie jelita grubego - choroba wrzodziejąca. Ponadto wiele innych, tj.: żylaki obu nóg, ból w kolanach i lewej kostce przy chodzeniu. Nie mogła także kręcić głową na boki.
Po terapii wszystkie dolegliwości minęły. Najważniejszą rzeczą jest brak krwi w stolcu, co oznacza całkowite pozbycie się choroby wrzodowej jelita grubego! Pacjentka czuje się znakomicie zarówno psychicznie jak i fizycznie.
zobacz...
Cecylia
Przyjechała na zabiegi z bólami w okolicy bioder, rwącymi bólami w ramionach, a także bólem promieniującym od czubka głowy do kości ogonowej. Trudności w poruszaniu głową z towarzyszącymi bólami w okolicy kręgów szyjnych. Bóle nóg i żylaki, a także arytmia. Już po 4 zabiegu odczuwalna była wyraźna ulga. W trakcie kolejnych zabiegów wszystkie dolegliwości stopniowo ustępowały, aż do zupełnego wyleczenia! Teraz Pacjentka porusza się sprawnie, bez jakichkolwiek bólowych dolegliwości.
zobacz...
Stanisława
Od dłuższego czasu dokuczały jej uporczywe bóle ramion, lewej nogi i kolan. Po nieszczęśliwym upadku, po którym w ogóle nie mogła się poruszać, bolał kręg lędźwiowy. Ponadto dokuczały jej bóle głowy, zatok, klatki piersiowej. Do tego dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego.
Wystarczyło tylko 6 zabiegów aby Pacjentka wróciła do pełnego zdrowia! Dodatkowo, jakby "przy okazji" częściowemu zanikowi uległo duże zgrubienie pooperacyjne sprzed 36 lat! Gdyby Pacjentka kontynuowała terapię, to zniknęłoby ono całkowicie!
zobacz
Marcin
Zanim do mnie trafił, chorował na nerwicę, potem dołączyła się do tego depresja... Przepisane przez lekarza leki psychotropowe tylko na początku dały jakies niewielkie rezultaty, potem było tylko coraz gorzej. Leki nie pomagały, a Pacjent staczał się po równi pochyłej...
Już po 1 zabiegu Marcin poczuł się jak nowo narodzony! Jak inny człowiek! Drugiego dnia rozpierała go energia. Nabrał chęci do życia, a po depresji nie było śladu!
zobacz...
Marta
Przyszła do mnie, gdy chorowała na grypę. Towarzyszyły temu silne bóle mięśni i kości. Bolała ją strasznie głowa, gardło i męczył suchy kaszel.
Po zabiegu spadła gorączka, głowa przestała boleć, a bóle mięśniowe częściowo ustąpiły. Po przespanej spokojnie nocy wszystkie dolegliwości ustąpiły, Pacjentka obudziła się pełna energii i siły do życia!
zobacz...
Elżbieta z Wałbrzycha
Pacjentka cierpiała głównie na silne bóle migrenowe, które doprowadzały ją nawet do silnych wymiotów. Poza tym cierpiała na bóle kręgosłupa, żołądka i bezsenność.
Po pierwszym zabiegu, przeprowadzonym w trakcie ataku migreny, Pani Ela czuła odprężenie, a ucisk minął. Po 3 zabiegu ustąpiły wszystkie dolegliwości, bóle pleców i żołądka, a co najważniejsze - migrena już nigdy nie wróciła!
Patrycja
Młoda dziewczyna, której głównym problemem, oprócz szeregu innych dolegliwości tj. bóle żołądka i stawów, było uporczywe jąkanie się.
Już jedna wizyta dała oczekiwane rezultay, a po kolejnych dwóch wszystkie dolegliwości zupełnie ustąpiły - włącznie z jąkaniem!
Blandyna
Oto dolegliwości, które całkowicie ustąpiły u Pacjentki po terapii:
arytmia, kłócie w boku, trudnośći z wypróżnianiem, bezsenność i niedosłuch lewego ucha, zachwiania równowagi. Unormowało się krążenie i obrzęki z nóg zniknęły.
Urszula
Dolegliwości, jakie odczuwała przed zabiegami, to:
bóle głowy, szum w uchu, bóle kolana oraz kręgosłupa. Pacjentka chodziła o kulach ze względu na problemy z kolanem.
Po terapii wszystkie dolegliwości ustąpiły. Już po drugim zabiegu pani Ula mogła poruszać się samodzielnie, a o kuli zapomnieć!
Lidka
Jej choroba objawiała się nietrzymaniem moczu, bólami kręgosłupa, niewydolnością wątroby, nerek, a przede wszystkim nieustającą chrypką.
Po terapii absolutnie wszystkie dolegliwości ustąpiły, samopoczucie doskonałe, Pacjentka nabrała chęci do życia!
Wiesława
Cierpiała z powodu częstych migren, szczególnie przed miesiączką i w trakcie. Wtedy też pojawiał się u niej liszaj.
Po terapii ustąpiły silne i częste migreny, liszaj się nie pojawia. Choroba narządów kobiecych zaczęła sama ustępować bez zażywania lekarstw.
Genowefa
Od wielu lat cierpiała na zwyrodnienie bioder i kręgosłupa. Od jakiegoś czasu bóle nasiliły się i nie pomagały już żadne środki farmakologoczne.
Już po 3 zabiegach Pacjentka poczuła wyraźną poprawę, a po kolejnych ból ustąpił całkowicie.
Magdalena - ZAŚWIADCZENIE
"Zaświadczam, że pan Jerzy Gronek pomógł mi przezwyciężyć i pozbyć się całkowicie uciążliwych bólów głowy, które dokuczały mi mniej więcej od 7 lat. Również ustąpiły przewlekłe bóle gardła i ucha.
Jeden seans przeprowadzony przez Pana Jerzego Gronka sprawił, że zdecydowanie lżej przeszłam grypę i już pierwszego dnia pozbyłam się wysokiej gorączki (39 st. C) - bez nawrotów."
Janina
Pacjentka z wieloma dolegliwościami, lekarze m.in. stwierdzili u niej wytarcie rzepki. Ponadto silne bóle karku, ramion, lewego nadgarstka i głowy. Ponadto cierpiała na reumatyczne zwyrodnienie stawów. Miała też słaby wzrok spowodowany kataraktą.
Po terapii wszystkie dolegliwości bólowe ustąpiły, nastąpiła też znaczna poprawa wzroku - Pacjentka czyta bez okularów, ale, co najważniejsze - porusza się już bez użycia kul! Nawet po schodach!
Ewa
Ta młoda Pacjentka zgłosiła się do mnie z prośbą o pomoc. Różni lekarze w różnych placówkach medycznych nie potrafili jej pomóc, a przyjmowane leki nie przynosiły poprawy. Zdiagnozowano u niej silną nerwicę oraz zaburzenia na tle emocjonalnym.
Po terapii nastąpiła znaczna poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego, a Pacjentka nabrała nowej chęci do życia!
Elżbieta
Pacjentka zgłosiła się z przerzutami nowotworu do płuc oraz cukrzycą typu 2 i miażdżycą. Terapia zaczęła się 24 października 2011 roku i trwała 5 i pół miesiąca codziennych zabiegów w gabinecie i na odległość. Ważnym uzupełnieniem terapii była specjalna dieta.
Efekt terapii najlepiej podsumowała nieświa-
domie pani doktor opiekująca się pacjentką w szpitalu: "Jak to szybko poszło..."
zobacz:  strona 1 |  strona 2 |  strona 3 |  strona 4 |  strona 5 |  strona 6 | 
Magdalena
Pacjentka zgłosiła z wykrytym wirusem HPV - onkogennym (wywołującym nowotwór) oraz nieprawidłowym wynikiem cytologii. Terapia obejmowała stosowanie odpowiedniej diety i witamin.
Efekt terapii uzyskano po 5 zabiegach.
Należy jednak podkreślić, że pacjentka od początku miała idealny odbiór energetyczny (co wiąże się z bardzo wysokim poziomem rozwoju duchowego).
zobacz:  list 1 |  list 2 |  strona 1 |  strona 2 |  strona 3 |  strona 4 | 
Grzegorz
Ten młody pacjent kilka lat temu doznał bardzo poważnego urazu kręgosłupa (złamania kompresyjnego) podczas uprawiania sportu. Przez następne lata cierpiał na bardzo silne, ciągłe bóle.
Po terapii bóle ustąpiły, a zmiany w kręgosłupie zanikły.
zobacz:  list |  strona 1 |  strona 2 |  strona 3 |  strona 4 |  strona 5 |  strona 6 | 
Krystyna
Pacjentka cierpiała na cały szereg chorób i dolegliwości.
W wyniku terapii nastąpiło m.in. usunięcie brodawczaka (nowotworu) z jamy ustnej (w ciągu 7 zabiegów), ustąpienie rwy kulszowej oraz usunięcie narośli kostnej na krawędzi stawu łokciowego
Przeczytaj pełną relację pacjentki :
list 1 |  list 2 |  list 3 |  strona 1 |  strona 2 |  strona 3 |  strona 4 | 
Amelia
6-letnia dziewczynka od 3 lat miała stwierdzoną niedoczynność tarczycy.
Po 4 zabiegach choroba ustąpiła, dziewczynka stała się pełna energii, a wyniki badania TSH są teraz prawidłowe.
Przeczytaj pełną relację mamy Amelii :
list 1 |  list 2 |  strona 1 |  strona 2 | 
Hanna
Zgłosiła się z ostrymi bólami migrenowymi, na które cierpiała od 6 lat oraz bólami kręgosłupa i drętwieniem ręki.
Po terapii bóle migrenowe ustąpiły całkowicie. Zniknęły również bóle kręgosłupa i drętwienie.
zobacz:  list  
Patrycja
Pacjentka zgłosiła się z problemem uciążliwego trądziku.
W wyniku terapii objawy skórne zniknęły całkowicie.
zobacz:  list  
Justyna
Pacjentka przyszła do gabinetu z powodu odczucia ciągłego zmęczenia i senności oraz częstych bólów głowy, kręgosłupa i stawów.
Po miesiącu terapii samopoczucie i poziom energii polepszyły się, a bóle są mniejsze i rzadziej się pojawiają.
Przeczytaj pełną relację pacjentki :
list 1 |  list 2 | 
Kolejne poprawy u p.Justyny!
list 3 |  list 4  
Władysława
U pacjentki zdiagnozowano raka tarczycy. Oprócz tego miała wysokie ciśnienie, cukrzycę i silny ból w kolanie.
W trakcie terapii guzy na tarczycy znacznie zmniejszyły się. Jednocześnie już po 2 zabiegach ciśnienie i poziom cukru unormowały się, a ból w kolanie ustąpił.
zobacz:  list 1 |  strona 1 |  strona 2  
Artur
Pacjent chorował na zakrzepicę żył i nadciśnienie. W wyniku terapii ciśnienie unormowało się, a nogi przestały boleć i już nie puchną.
Dodatkowo nastąpiła duża poprawa samopoczucia i pacjent ma lepsze nastawienie do życia.
Przeczytaj pełną relację pacjenta :
list 1 |  list 2  
Janusz
Wybudzenie Janusza ze śpiączki !
Pacjent 2 dni po wyjściu ze szpitala po operacji poczuł się bardzo źle, a po przewiezieniu do szpitala stracił przytomność i zapadł w śpiączkę. Stan ciała był bardzo zły, pacjent był cały czas podłączony do respiratora. Bliscy chorego zdecydowali się na leczenie energią na odległość.
Po 12 sesjach, po tygodniu od utraty świadomości, pacjent odzyskał świadomość. Stan jego ciała (serce, nerki) bardzo się poprawił.
Pacjent miał podobne doświadczenia jak opisywane przez innych ludzi w stanie śmierci klinicznej.
Przeczytaj pełną relację:
list 1 |  list 2  
Maria
Maria lat 63- z okolic Gdańska
Przerost pomenopauzalny endometrium.
Zapraszam do odczytu....
list 1 |  strona 1 |  strona 2  
Urszula
Urszula lat 58- z okolic Zielonej Góry
Bóle głowy, stawów barkowych, bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, bóle nerek, żołądka, uciążliwy problem z hemoroidami.
Zapraszam do odczytu...
list 1 |  list 2  
Beata
Zapraszam do odczytu...
list 1 |  list 2  
Danuta
Zapraszam do odczytu....
list
Jolanta
Zapraszam do odczytu...
list |  strona 1 |  strona 2 |  strona 3  
 


Następne uzdrowienia w drodze...


 

NAPISALI O MNIE
REJESTRACJA TELEFONICZNA:
602 219 370
GABINETY:
 
 
Copyrights © 2004-2023 by Jerzy Gronek