Jerzy Gronek
Specjalista
Medycyny Naturalnej
STRONA GŁÓWNA
O MNIE
TEORIA LECZENIA
UZDROWIENIA

Niniejszą informacją chciałbym przybliżyć nieco Państwu teorię uzdrawiającej energii stosowaną przeze mnie. Zapoznanie się z nią pozwoli Państwu na większą wrażliwość podczas zabiegów, a w efekcie końcowym przyczyni się do szybszego wyleczenia.

W trakcie długiej praktyki udało mi się wypracować własną teorię leczenia, nie korzystam z innych wzorców, ani też na nikim się nie opieram. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z moimi Pacjentami, doskonale wiem, co jest dla Nich dobre i jak powinna przebiegać terapia. Leczenie zawsze doprowadzam do końca. Leczę ENERGIĄ.

CO TO JEST ENERGIA?

Energia PIERWOTNA - prana, jest wszędzie, otacza nas, łączy wszystko i wszystkich. nazywana jest także energią Boga. Najłatwiej jest zauważyć ją na tle niebieskiego nieba jako miliardy pojawiających się i znikających świetlnych punktów, wykonujących najczęściej ruch półokręgu. Całość wygląda nieprawdopodobnie! jest to zachwycająco piękne zjawisko, cały czas pulsuje, po prostu żyje! Można więc powiedzieć, że energia to nic innego, jak materia, która nas otacza i która żyje wewnątrz nas samych.

Jak wiadomo w ostanich latach rosyjscy fizycy odkryli, że jądro atomu jest zbudowane z czystej częstotliwości (czyli energii). Wiemy także, że nasze ciało jest otoczone biopolem, czyli energią subtelną (aurą), która znajduje się mniej więcej do 75cm z każdej strony od naszego ciała. Jest to nasze pole energetyczne. Można ją opisać jako świetlistą powłokę otaczającą i przenikającą nasze ciało, która emituje charakterystyczne dla siebie promieniowanie. Naukowcy podzielili biopole na kilka warstw, które otaczają się i przenikają wzajemnie. Każda kolejna warstwa zbudowana jest z delikatniejszej substancji i wyższych "wibracji" niż warstwa poprzednia. Energetyczna struktura aury zawiera informacje na temat aktualnego stanu ciała danej osoby, jej umysłu, emocji i stopnia rozwoju duchowego. W aurze mieści się również zapis wszystkich doświadczeń, jakie przeżyła dusza. Z tego też powodu aura ma tak wielkie znaczenie w uzdrawianiu.

Każda warstwa aury ma sobie tylko właściwy wygląd i funkcje. Każda związana jest z czakramem, który się w niej znajduje. Czakramy ciała aurycznego mają trzy podstawowe funkcje:
     1. Zasilanie energią każdego ciała aurycznego, a co za tym idzie - ciała fizycznego;
     2. Rozwijanie określonych przejawów samoświadomości. Każdy czakram wiąże się z pewną funkcją psychiczną;
     3. Przesyłanie energii pomiędzy poziomami aurycznymi.

DLACZEGO CHORUJEMY ?

Zablokowanie i rozerwanie któregokolwiek z czakramów prowadzi do zakłóceń w polu energetycznym człowieka (w naszej aurze), a co za tym idzie do powstawania chorób. Wszystko zatem, co dzieje się na poziomie emocjonalnym i mentalnym, powoduje określony efekt energetyczny w ciele eterycznym. To z kolei wpływa na ciało fizyczne. Większość z nas rejestruje zmiany na poziomie fizycznym, bez świadomości, że mogą być symptomami zaburzeń w ciałach subtelnych. Poprzez czakramy, będące punktami skupiania się energii ciał subtelnych, uzyskujemy dostęp do zmagazynowanych wzorców energetycznych. Mówiąc prościej - nasza aura - czyli ciało subtelne - jest zbudowana z kilku warstw. Im dalej od naszego ciała, tym ta energia jest bardziej subtelna. Pierwsza warstwa naszej aury jest zbudowana z miliardów kanalikow (coś w rodzaju pajęczyny), przez ktore płynie energia. Zakłócenie pracy tych kanalikow (rozerwanie, zapchanie) powoduje ból. Niejednokrotnie wykonywane badania przez medycynę konwencjonalną nie potrafią podać przyczyny bólu, a choroba rozwija się dalej...

JAK ZDROWIEJEMY

To dlatego poznanie ciała eterycznego jest tak ważne dla uzdrowiciela i dlatego czakramy stanowią klucz do przywrócenia równowagi całego systemu, a co za tym idzie - naszego zdrowia. Uzdrowiciel ma do zaoferowania pacjentowi i oficjalnej medycynie trzy rzeczy:

     1. Nowe, szersze spojrzenie na przyczyny choroby i sposoby jej leczenia;
     2. Dostęp do informacji na temat dowolnej sytuacji medycznej czy życiowej, które to informacje mogą być nieosiągalne innymi sposobami;
     3. Bezpośrednią pracę z pacjentem nad zwiększeniem jego zdolności samoleczenia.

Oczywiście, również lekarze medycyny konwencjonalnej pracują opierając się na tych samych zasadach. Jednak pod ciężarem tylu bezosobowych przypadków, przy bezustannym stykaniu się z chorobą, wielu z nich zaczyna koncentrować się na leczeniu symptomów, skutków choroby, a nie na przyczynach. Dla uzdrowiciela zdrowie nie oznacza tylko zdrowia w ciele fizycznym, lecz także równowagę i harmonię we wszystkich strefach życia.
Proces uzdrawiania jest właściwie procesem przypominania - przypominania, kim jesteś. W ramach aury proces ma za zadanie zrównoważyć energie w każdym ciele. Kiedy to nastąpi, przychodzi proces wyzdrowienia.

Przekazując energię w miejsca rozerwania aury ona rozbuduje się na nowo. Możemy w ten sposób zapobiec rozwinięciu się schorzenia i wniknięcia go w nasze ciało fizyczne. W naszym ciele, oprócz kanału głównego przepływu energii, który zaczyna się na czubku głowy, a kończy się na kości ogonowej od wewnętrznej strony kręgosłupa, jest jeszcze kilka kanałów pośrednich. Do tego kanału od granicy naszego biopola są umiejscowione czakramy.

Każdy z tych głównych czakramów (a wszystkich jest 360), jest odpowiedzialny za inny system naszego ciała. Nasz stres, pożywienie, środowisko, w którym żyjemy czy otoczenie wielokrotnie powoduje zakłócenie pracy naszego biopola, a co za tym idzie - pracy naszego organizmu. Powinniśmy zwrócić uwagę na energię o zaniżonej wibracji, częstotliwości, tj: cieki wodne, uskoki biologiczne, przecięcia się siatek diagonalnych, szwajcarskich itp., gdyż potrafią one i często doprowadzają do wielu ciężkich schorzeń, wielokrotnie nieuleczalnych przez medycynę konwencjonalną.

PROCES UZDRAWIANIA

Energoterapia powinna obejmować co najmniej 3-4 zabiegi z rzędu. W zależności od rodzaju i zaawansowania schorzenia, jest ona kontynuowana aż do pełnego wyleczenia. Jeden zabieg trwa ok. 50 minut. Częstotliwość zabiegów ustalana jest podczas pierwszego spotkania. Jednak bez względu na to, jak wspaniały będzie wynik terapii, skłaniam pacjenta do leczenia się poprzez naturalne procesy, nawet jeśli wykraczają one poza logikę, co wydaje się czasem szokujące dla ludzi nie znających metod uzdrawiania energią. Twoje ciało i system energetyczny w naturalny sposób będą zmierzać ku zdrowiu. Ja, jak każdy uzdrowiciel, znam sposoby wywołania zdrowia i dysponuje odpowiednimi do tego metodami.

Podczas zabiegu mam bezpośredni kontakt z pacjentem i dlatego jestem w stanie natychmiast reagować na jego odczucia obiegu energii poprzez ciało. Wówczas następuje przekazanie choremu uzdrawiającej energii.

Energetyzuje także wodę do picia, oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia, oliwkę dla dzieci i balsam do ciała.
Dzięki temu, również we własnym domu będziesz otoczony ozdrawiającą energią. Wyżej wymienione rzeczy energetyzuje zawsze imiennie. Są w nich zawarte wibracje energii o specyficznej częstotliwości, niezbędne, aby nasze biopole, a co za tym idzie - nasze ciało fizyczne - powracało w sposób naturalny do zdrowia. Dzięki temu będziecie mogli kontynuować leczenie we własnym domu.
Im częściej będziemy stosować naenergetyzowane rzeczy - tym szybsze będą efekty powrotu do zdrowia. Jest to kontynuacja między zabiegowa.


OLEJEK I BALSAM NAENERGETYZOWANY

Olejek przeznaczony jest do kąpieli, moczenia stóp, jak również do smarowania.
Balsam przeznaczony jest tylko do smarowania.Moczenie stóp z naenergetyzowaną oliwką.

Nalewamy lekko ciepłej wody do miski, tak aby pokryła stopy do kostek, wlewamy ok. 15 kropli oliwki dla dzieci i siedząc wygodnie moczymy stopy przez 20 minut. Zamykamy oczy, wyciszamy się i wsłuchujemy we własne ciało. Otwieramy się na odbiór energii. Przed moczeniem stóp, należy przesmarować całe ciało balsamem, we wszystkich punktach ciała, wykazanych poniżej na ulotce.

Smarowanie.

Naenergetyzowany balsam nakładamy w małych ilościach na punkty ciała, które są wypisane na ulotce. Są to punkty energetyczne (czakramy i nie tylko), które energetyzują nasze biopole, a także nasze ciało fizyczne. Oprócz tych punktów przecieramy wszystkie miejsca bolące.
Ważna jest częstotliwość smarowania, a nie ilość nałożonego balsamu.

W miejscach, w których pojawi się ból, nie czekamy aż się rozjątrzy, tylko natychmiast smarujemy balsamem powtarzając tą czynność nawet co kilka minut (co 2, 3 minuty) - aż do całkowitego ustąpienia bólu.


Punkty energetyczne do smarowania balsamem:

UWAGA! - w ciągu dnia smarujemy się najdalej co 1,5 do 2 godzin.


  • 1. GŁOWA: SKRONIE, NAD BRWIAMI, TYŁ GŁOWY
  • 2. KARK, SZYJA
  • 3. KLATKA PIERSIOWA I OKOLICE SERCA
  • 4. 3-4 CM POWYŻEJ I PONIŻEJ PĘPKA, PACHWINY
  • 5. KOLANA - PRÓD I TYŁ
  • 6. ŚRÓDSTOPIE
  • 7. CAŁY KRĘGOSŁUP
  • 8. ŁOKCIE - PRZÓD I TYŁ
  • 9. ORAZ INNE PUNKTY CIAŁA, KTÓRE BOLĄ.

! WODA NAENERGETYZOWANA - staramy się wypijać co najmniej 3 do 4 szklanek dziennie.

! OLIWA Z OLIWEK - codziennie na czczo wypijamy 1 łyżke stołową oliwy z paroma kroplami cytryny.NAPISALI O MNIE
REJESTRACJA TELEFONICZNA:
602 219 370
GABINETY:
 
 
Copyrights © 2004-2023 by Jerzy Gronek